Gizlilik İlkesi

Bu sitedeki her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge, ticari marka ve her tür fikri mülkiyet, Proko Yapı Endüstrisi İnşaat Metal Sanayi Ticaret Limited Şirketi ya da bağlı şirketlerine aittir ya da sahiplerinin izni ile kullanılmaktadır ve telif hakları kapsamındadır. Kişisel kullanım amaçlı çoğaltmaya izin verilir. İzinsiz değişiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak, ödünç vermek, iletmek ve yayınlamak yasaktır. Bu siteden alınan her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge satılamaz ya da herhangi bir kâr amacıyla dağıtılamaz.
 
Proko Yapı Endüstrisi İnş. Met. San. Tic. Ltd. Şti. sitesindeki bağlantılar sizi Proko Yapı Endüstrisi İnş. Met. San. Tic. Ltd. Şti. ağının dışına götürebilir ve Proko Yapı Endüstrisi İnş. Met. San. Tic. Ltd. Şti., bu sitelerin içeriği, doğruluğu ya da işleviyle ilgili olarak, hiç bir sorumluluk üstlenmez. Bu bağlantılar iyi niyet çerçevesinde sunulmaktadır ve Proko Yapı Endüstrisi İnş. Met. San. Tic. Ltd. Şti., bağlantısını verdiğimiz sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir. Bu sitenin oluşturulması, üretilmesi ya da iletilmesinde yer alan diğer herhangi bir üçüncü taraf bu siteye erişim ya da sitenin kullanımından doğabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı, arızi, tali ya da cezai zarar, ziyan, hasar veya sorumluluktan ötürü sorumlu tutulamaz.
 
Proko Yapı Endüstrisi İnş. Met. San. Tic. Ltd. Şti. ya da bağlı şirketlerinden herhangi biri, bu sitede yer alan herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belgenin belirli bir amaca uygunluğunu garanti etmez. Ayrıca, bu siteye erişiminiz, kullanmanız ya da bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda olabilecek herhangi bir hasar ya da bulaşabilecek bir virüsten Tekfen sorumlu tutulamaz. Bazı ülkelerde belirli garanti ve tazminatların sınırlanmasına izin verilmemektedir, bu nedenle yukarıdaki hükümlerin hepsi sizin için geçerli olmayabilir.
 
İnternet aracılığıyla Proko Yapı Endüstrisi İnş. Met. San. Tic. Ltd. Şti.’ye ilettiğiniz her tür bilginin (her tür yorum, öneri, fikir, grafik, vb dahil), bunlar için size ya da baska herhangi bir kişiye herhangi bir ödeme yapılmaksızın, sınırsız kullanım hakkı yalnızca Proko Yapı Endüstrisi İnş. Met. San. Tic. Ltd. Şti. 'nin mülkiyetine geçecek ve Proko Yapı Endüstrisi İnş. Met. San. Tic. Ltd. Şti.'nin mülkiyetinde kalacaktır. Ayrıca, bu tür bilgiler, tarafımızca gizli tutulmak zorunda değildir.
 
18 yaşından küçüklerin Proko Yapı Endüstrisi İnş. Met. San. Tic. Ltd. Şti. web sitesine, velileri ya da vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmalarından Proko Yapı Endüstrisi İnş. Met. San. Tic. Ltd. Şti. sorumlu tutulamaz. Proko Yapı Endüstrisi İnş. Met. San. Tic. Ltd. Şti. 18 yaşından küçüklerin sunduğu bilgileri kullanma hakkını elinde tutar.

 

seo